OGŁOSZENIE

Od 29.01.2024 do 9.02.2024 w naszej placówce będą trwać zapisy do przedszkola na nowy rok szkolny 2024/2025. Zainteresowanych prosimy o pobranie z przedszkola (w formie papierowej) bądź ze strony internetowej przedszkola niezbędnej dokumentacji:

- wniosku o przyjęcie do przedszkola

- dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydatów kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Rodzicom/opiekunom prawnym dzieci, które uczęszczają już do przedszkola i chcą kontynuować edukację przedszkolną w naszym przedszkolu, zostaną udzielone informacje przez wychowawców

Wnioski wraz z załącznikami w wersji papierowej można pobrać w przedsionku przedszkola. Wypełniony wniosek wraz z załączonymi dokumentami w zaklejonej kopercie należy złożyć do 9.02.2024 w godzinach od 8:00 do 15:00 w gabinecie dyrektora.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 32 44 08 870 bądź drogą elektroniczną przedszkole@nieboczowy.lubomia.pl.