A
A+

O przedszkolu

Przedszkole w Nieboczowach jest nowoczesną placówką oświatową znajdującą się na terenie Gminy Lubomia.

Organem prowadzącym jest Gmina Lubomia z kolei organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Kuratorium Oświaty w Katowicach delegatura w Rybniku. Przedszkole posiada trzy sale dydaktyczne, które są wyposażone w tablice interaktywne, klimatyzację oraz łazienki. Placówka jest otwarta od godziny 7:00 do godziny 16:00, tak aby umożliwić optymalny czas opieki nad dziećmi.

Przedszkole posiada bogaty zbiór zabawek, pomocy i materiałów dydaktycznych. W każdej z sal znajdują się kąciki tematyczne np. kuchenny, konstrukcyjny, przyrodniczy, plastyczny czy gier. Przedszkole posiada również ogród, w którym znajduje się plac zabaw przystosowany specjalnie dla dzieci z zachowaniem norm i zasad bezpieczeństwa. Wyposażenie przedszkola i organizacja działalności sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dziecka, zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy zarówno dzieciom, jak i pracownikom. W przedszkolu znajdują się trzy oddziały: Motylki- 3 i 4 latki, Pszczółki – 3 i 4 latki oraz Biedronki – 5 i 6 latki.

Nasze przedszkole posiada atmosferę przyjazną dla dzieci oraz zapewnia edukacje na wysokim poziomie poprzez ruch i zabawę oraz realizowane innowacje edukacyjne. Celem przedszkola jest stworzenie przyjaznej, rodzinnej atmosfery zarówno dla dzieci jak i ich rodziców

 

NASZA GALERIA:

 
przedszkole nieboczowy

Dom im. Bohaterskich Nieboczowików

Przedszkole w Nieboczowach

przedszkole nieboczowy

Przedszkole w Nieboczowach jest miejscem, w którym motywujemy dzieci do działania, poznawania, doświadczania oraz przeżywania wspaniałych chwil podczas zajęć i zabawy.

dawne nieboczowy

Przedszkole w Nieboczowach

Nieboczowy, ul. Wiejska 25

tel.: 32 44 08 870
e-mail: przedszkole@nieboczowy.lubomia.pl
NIP: 6472582372


Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 700 do 1600

Dla rodziców

Jadłospis   /   Rada rodziców   /   Rekrutacja   /   Logopedia

O przedszkolu

Oferta edukacyjna   /   Ramowy rozkład dnia   /   Statut   /   O przedszkolu   /   Nasza kadra
 
×
przedszkole nieboczowy facebook