Dzień strażaka

Opublikowano: 04.05.2020

Odwiedzili nas strażacy! Z wielkim zaciekawieniem przedszkolaki słuchały ich opowiadań o ciężkiej i niebezpiecznej pracy.  Dzieci wiedziały, że poza akcjami gaszenia pożarów strażacy jeżdżą  do wypadków drogowych i pomagają poszkodowanym, że ratują ludzi  gdy zagraża im niebezpieczeństwo. Wielką frajdę sprawiło przedszkolakom to, że mogły  na podwórku obejrzeć wóz strażacki i pokaz  lania wody (sami również mogli spróbować swoich sił), przymierzyć hełm i na chwilę usiąść w wozie strażackim.

Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia i szczęścia. Trudna służba strażaka niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.

e-mail: przedszkole@nieboczowy.lubomia.pl

przedszkole nieboczowy facebook