Przyjechało do Nas Radio 90

Opublikowano: 30 / sty / 2019

30.01.2019 do Przedszkola przyjechali reporterzy Radia 90.  Reporterzy przyjechali w ramach akcji "Nos odblaski z Radiem 90". Dzieci bardzo ciepło przyjeli gości oraz przygotowali dla nich podziękowanie w postaci pięknej laurki. Przy okazji dzieci również opowiedziały co należy zrobić by było nam ciepło, kiedy za oknem mróz i śnieg. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez Radio 90, które znajduje się w linku poniżej.

e-mail: kontakt@przedszkolenieboczowy.pl