PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Opublikowano: 31.08.2020

Drodzy Rodzice! Nasze przedszkole pracuje w oparciu o "Program wychowania przedszkolnego"
autorstwa Wiesławy Żaby-Żabińskiej, Wioletty Majewskiej i Renaty Paździo.
Został opracowany w oparciu o przepisy prawa oświatowego oraz obowiązującą podstawę programową wychowania przedszkolnego.
Jest niezwykle bogaty w treści. Zawiera odniesienia do kompetencji kluczowych zawartych w Zaleceniach Parlamentu Europejskiego
i Rady Europy. Został pozytywnie zaopiniowany przez Radę Pedagogiczną i włączony do przedszkolnego zestawu programów.

LINK DO PLIKU: http://old.mac.pl/UserFiles/egzemplarze_okazowe_2020/odkrywam_siebie/program2020.pdf

e-mail: kontakt@przedszkolenieboczowy.pl