100 lat Niepodległości

Opublikowano: 27 / lis / 2018

Z okazji 100 rocznicy Niepodległości Polski do naszego przedszkola przyjechali żołnierze zawodowi stacjonujący w jednostce wojskowej w Gliwicach. Spontanie z gośćmi było okazja do zapoznania się z obyczajami panującymi w wojsku oraz poznaniem sprzętu jakim codziennie posługują się nasi wojacy. Dzieci zostały poczęstowane prowiantem jaki żołnierze dostają w zaopatrzeniu na jeden dzień spędzony w terenie. Dzieci były zachwycone! Zapraszamy do galerii.

e-mail: kontakt@przedszkolenieboczowy.pl